SUULINE TÕLGE

Pakume mitmeid suulise tõlke teenuseid, neist peamised on sünkroontõlge, järeltõlge ja sosintõlge. Pakume tasuta konsultatsioone teie sündmusele kõige sobivama suulise tõlke liigi valimiseks. Suulist tõlget on võimalik tellida üle Eesti. Suulise tõlke hinnad alates 55 €/tund.

Loe lähemalt suulise tõlke teenustest.

Inimesed
Inimene ja arvuti

KIRJALIK TÕLGE

Pakume kirjaliku tõlke teenust eri valdkondades. Tõlgime nii kaubandus-, turundus-, finants- kui majandustekste, tehnilisi ja juriidilisi tekste, hariduslikke ja kirjanduslikke tekste jpm. Teostame tõlketekstide lokaliseerimist, toimetame tõlgitud tekste ja teeme tekstikorrektuuri. Kirjaliku tõlke hinnad alates 0,05 €/sõna.

Loe lähemalt kirjaliku tõlke teenustest.

VEEBILEHE TÕLKIMINE

Tõlgime ja lokaliseerime kodulehti. Veebilehe tõlkimine on oluline osa ettevõtte turundusstrateegiast, sest see aitab tuua kodulehele rohkem külastajaid ja seeläbi suurendada klientide hulka. Tõlgitud veebileht annab kliendile võimaluse saada kogu vajalikku infot pakutavatest toodetest ja teenustest nende emakeeles. Lisaks tõlkimisele kohandame teie veebilehe sisu sihtturule ja soovi korral koostame SEO-märksõnadele optimeeritud tõlketeksti.

Loe lähemalt veebilehe tõlkimise teenusest.

Arvuti ja tahvelarvuti
Pult

SUBTITREERIMINE JA AUDIOVISUAALNE TÕLGE

Pakume audio- ja videomaterjalide tõlkimise ning lokaliseerimise teenuseid ja videomaterjalide subtitreerimise teenuseid. Teeme subtiitreid ka omakeelsetele videotele. Hind sõltub valitud teenustest ja teie poolt pakutavast algmaterjalist.

Loe lähemalt subtitreerimise ja audiovisuaalse tõlke teenustest.